Stojí za zmienku lekársky portál, že odpor

0

Úplné údaje nie sú známe. Je známe, že celkový podiel pohlavne prenosných chorôb medzi sexuálnymi pracovníkmi sa pohybuje medzi 5% a 65% v Afrike a napríklad v Brazílii okolo 20%. Z vyššie uvedených údajov vyplýva, že neexistuje žiadny “bezpečný” Sex s prostitútkami.

Stojí za zmienku, že prítomnosť jedného alebo viacerých pohlavne prenosných chorôb niekoľkokrát (3-10 krát) zvyšuje riziko prenosu HIV. Hoci prevalencia jednotlivých pohlavných chorôb sa líši v závislosti od geografickej oblasti, prevalencia cestovania v posledných rokoch znamenala, že takmer každé pohlavné ochorenie môže byť infikované kdekoľvek na svete.

Infekcie v tejto oblasti môžu byť odpor zdravie

Ďalším problémom okrem vyššieho výskytu pohlavne prenosných chorôb v rozvojových krajinách je stále rastúce percento infekcií, ktoré sú odolné voči štandardnej prevencii HIV a AIDS antibiotík. Kmene kvapavky (Neisseria gonorrheae), ktoré produkujú β-laktamázy, sa bežne vyskytujú v Afrike, Karibiku a Ázii.

Štúdie juhovýchodnej Ázie ukazujú, že kmene kvapavky rezistentné na penicilín môžu byť v súčasnosti príčinou väčšiny infekcií v tejto oblasti. Existovali tiež kmene rezistentné na spektinomycín a fluorochinolóny, ktoré sú najčastejšie na Ďalekom východe, ale čoraz častejšie sa vyskytujú v Európe a USA. Gramnegatívna baktéria Haemophilus ducreyi sa šíri po celom svete, etiologické činidlo miernych vredov rezistentných na trimetoprim/sulfametoxazol.

Existujú obavy, že rezistencia na používanie antiretrovírusových liekov prevencia HIV a AIDS v rozvojových krajinách povedie k rozvoju a šíreniu kmeňov HIV rezistentných voči liekom.

Infekcie v tejto oblasti môžu byť odpor zdravie

Spolu s počtom turistov sa populácia, ktorá je náchylná na pohlavne prenosné choroby, neustále zvyšuje. Konzervatívne odhady ukazujú, že počet cestujúcich vrátane obchodných cestujúcich, expatov, vojakov a turistov už prekročil jednu miliardu ročne. Všetky uvedené turné majú zvýšené riziko pohlavne prenosných chorôb.

Odhaduje sa, že odolnosť voči týmto chorobám je pre cestujúcich bežným problémom, pretože v priemere jeden z piatich cestujúcich v prieskumoch potvrdzuje, že počas pobytu v zahraničí mali Sex s nedávno známym náhodným partnerom. Percento registrovaných sexuálnych kontaktov počas cesty sa líši v rôznych skupinách od 5 do 51%.

Keďže prakticky všetky štúdie boli vykonané na prieskume a úplné percento prevencie odpovedí na HIV a AIDS nebolo nikdy prijaté, možno predpokladať, že poskytnuté údaje sú podhodnotené. Aké faktory ovplyvňujú odolnosť riziko infekcie pohlavne prenosnými chorobami zdravie lekárskeho portálu?

Riziko infekcie STD počas cestovania závisí výlučne od správania cestujúceho. Rôzne typy sexuálneho správania sú spojené s rôznymi rizikami, ale niektoré všeobecné pravidlá sa môžu uplatňovať na všetky situácie: väčšina pohlavne prenosných chorôb sa ľahšie prenáša z mužov na ženy ako naopak odpor (od aktívneho k pasívnemu partnerovi).

Vredy, erózie, folikuly) sú ľahšie infikované patogénnymi zárodkami, ktoré sú zodpovedné za viditeľné lézie, ako aj za sprievodné infekcie lekárska portálna prevencia HIV a AIDS (napr. HIV, HCV) ako ľudia bez viditeľných genitálnych lézií.

Rozhodnutia o výbere sexuálnych partnerov a / alebo sexuálnom správaní pod vplyvom alkoholu alebo drog zvyšujú riziko infekcie pohlavne prenosnými chorobami. Sexuálne správanie spojené s krvácaním alebo vyskytujúce sa počas menštruácie zvyšuje riziko prenosu pohlavne prenosných chorôb prenášaných krvou, ako sú vírusy (ako je HIV, hepatitída B A C).

Ako prejavujú lekárske portály pohlavne prenosné choroby?

Ako prejavujú lekárske portály pohlavne prenosné choroby?Príznaky pohlavného ochorenia sa líšia v závislosti od typu infekcie. V praxi mnohé STD spočiatku nespôsobujú žiadne príznaky alebo tajne prechádzajú s netypickými ochoreniami, ako je svrbenie lekárskeho portálu v genitáliách, slabosť a slabá pohoda. Z tohto dôvodu, ak už máte nechránený Sex, po návrate do krajiny alebo počas cestovania, mali by ste byť požiadaní, aby ste vyhľadali lekársku pomoc a výskum pohlavne prenosných chorôb.

Otvorený a zdravý čestný rozhovor s lekárom pomôže určiť riziko infekcie pohlavne prenosnými chorobami a vybrať vhodné testy. Napriek tomu lekárska portálna prevencia HIV a AIDS že väčšina pohlavne prenosných chorôb je predbežne asymptomatická, niektorí infikovaní ľudia majú príznaky.

Ľudia infikovaní pohlavnými chorobami najčastejšie hlásia nasledujúce príznaky: bolesť alebo pálenie počas močenia alebo pohlavia, prítomnosť sekrétov (slizkých alebo hnisavých) z vagíny, penisu, konečníka alebo krku. Podozrenie na pohlavne prenosnú infekciu by malo spôsobiť nevysvetliteľné nové lokálne zmeny v genitáliách a iných slizniciach (vredy, erózie, “bradavice”) kvalitné pôsobenie, vyrážka alebo žltačka (žlté sfarbenie kože a očí).

Čo robiť v prípade podozrenia na kvalitné opatrenia na pohlavné choroby?

Včasná diagnostika a liečba pohlavne prenosných chorôb je nevyhnutná, pretože bráni rozvoju jej závažných a dlhodobých komplikácií a prerušeniu prenosu infekcie sexuálnymi partnermi, čo ich nielen chráni pred infekciami, ale tiež sa vyhýba veľmi nepríjemným situáciám, ktoré sa vyskytujú, keď pohlavne prenosná choroba je uznaná stálym partnerom (napr. manžel) a pri následnej diagnóze sa javí ako zdroj infekcie nesprávnym trvalým partnerom.

Takže ak má cestujúci podozrenie, že kvalitné konanie ho nakazilo STD, prevenciou HIV a AIDS, mal by sa okamžite úplne vzdať sexu a navštíviť lekára.

Počas návštevy by mal informovať svojho lekára o podrobnostiach cesty, pretože to môže pomôcť diagnostikovať-niektoré exotické choroby, pohlavne prenosné choroby, sú len v niektorých krajinách, okrem toho existujú miestne rozdiely v kvapavky alebo kvalitné akcie zápal močovej trubice, spôsobené Chamydia trachomatis. Diagnóza STD by mala byť informovaná o vašich súčasných a posledných sexuálnych partneroch.

Čo robiť v prípade podozrenia na kvalitné opatrenia na pohlavné choroby?

Aké môžu byť komplikácie pohlavne prenosných chorôb u cestujúcich? Pohlavné choroby môžu spôsobiť krátkodobé zdravotné problémy počas cestovania (ako sú vredy pohlavných orgánov, uretritída alebo cervicitída), ako aj dlhodobé problémy a vzdialené komplikácie, ktoré sa vyskytujú roky po infekcii.

Medzi najdôležitejšie patria: neplodnosť, mimomaternicové tehotenstvo, zápalové ochorenie panvy (PID), cirhóza a rakovina pečene ako komplikácia vírusovej hepatitídy B alebo C, prekancerózne zmeny zdravia krčka maternice spojené s infekciou ľudského papilomavírusu (HPV quality Action) a získaný nedostatok imunity spojený s infekciou HIV. Niektoré z uvedených chronických infekcií môžu výrazne skrátiť život (napríklad rakovina, cirhóza pečene alebo syndróm získanej imunitnej nedostatočnosti [aids]).

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu